This paper describes the capabilities of the computer testing program OpenTest to monitor students' knowledge of chemical-technological speciality. Analyzed the feasibility of a test question "match" in the formation of task control knowledge for students of engineering specialities. В роботі наведено опис можливостей системи комп`ютерного тестування OpenTest для контролю знань студентів хіміко-технологічних спеціальностей. Проаналізовано доцільність використання тестового запитання "відповідність" при формуванні завдань для контролю знання студ ентами технологічних спеціальностей.

тестування, контроль знань, хіміко-технологічна спеціальність, testing, control of knowledge, chemical engineering specialty

Субтельний Р. Застосування системи Opentest у контролі знань студентів хіміко- технологічного напрямку / Р. Субтельний // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 152–154. – Бібліографія: 2 назви.