Подано синтезовані ієрархічні структури для комп’ютерного моделювання вимірювачів магнітної індукції завтоматичною корекцією адитивних і мультиплікативних похибок. Запропоновано метод і синтезовану структуру вимірювача з компенсацією частотних похибок від завад. Наведено результати обчислювальних експериментів з моделями структур. There are represented synthesized hierarchical structure for computer simulation of magnetic induction meters with automatic correction of offset voltage and sensitivity drift. There are described the method and a modeling structure for the frequency errors compensation from the noise. The results of numerical experiments with models of the structures also are represented.

Мазманян Р. О. Структурне моделювання вимірювачів магнітної індукції з автоматичною корекцією і компенсацією похибок / Р. О. Мазманян // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 637 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 50-57. – Бібліографія: 11 назв.