Моделі оцінки конкурентоспроможності продукції промислових підприємств

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто три варіанти побудови графіко-математичної моделі залежно від того, які вироби-аналоги порівнюються між собою. Гнучкий вибір коефіцієнтів вагомості показників якості простих і складніших товарів широкого вжитку, промислового призначення та одиничного виробництва дає змогу точніше визначати їх конкурентоспроможність. In article three variants of construction graphical mathematical model are considered depending on what products - analogues are compared among themselves. The flexible choice of weight-factors of parameters of quality of simple and more dificult consumer goods, industrial assignment, and as individual manufacture enables more precisely to define their competitiveness.

Тєлєтов О. С. Моделі оцінки конкурентоспроможності продукції промислових підприємств / О. С. Тєлєтов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 227–232. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review