Раціоналізація державної бюрократії: російський досвід висвітлення проблеми

Досліджується становлення бюрократії в Росії протягом XIX–XXI ст., відносини бюрократії та громадянського суспільства. Обґрунтовується висновок, що представники суспільної науки досліджують форми контролю інститутів громадянського суспільства над російською бюрократією. There is the research of interrelation between the state bureaucracy and civil society during the XIX–XXI centuries of Russian history. The conclusion is proved, that the social scientists are researching the forms of civil society control under the Russian bureaucracy.

Тишкун Ю. Раціоналізація державної бюрократії: російський досвід висвітлення проблеми / Ю. Тишкун // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 19. – С. 148–153. – Бібліографія: 14 назв.