Модифікація целюлози пероксидним коолігомером з ангідридними групами

Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Показано принципову можливість застосування пероксидного коолігомеру з ангідридними групами для модифікації целюлозних матеріалів, внаслідок чого досягається іммобілізація на їх поверхні активних -ОО- груп. The principal possibility of using the peroxidic cooligomer with anhydride moiety for modification of cellulose materials was shown, due to what immobilization of reactive -OO- groups at their surfaces is achieved.

Модифікація целюлози пероксидним коолігомером з ангідридними групами / М. Р. Чобіт, С. Є. Троценко, Р. О. Монцибович, В. С. Токарєв // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 129-132. – Бібліографія: 7 назв.