Наведено результати теплотехнічного розрахунку теплового агрегату сухого способу виробництва цементу з використанням альтернативних видів палива. Показано енергетичну ефективність реконструкції теплового агрегату мокрого способу виробництва цементу на сухий. The results of heating engineering calculation of thermal aggregate of dry method of production of cement are presented with the use of alternative fuels. Efficiency of thermal aggregate of the wet method of production of cement of dry is shown.

Круць Т. М. Теплотехнічний розрахунок цементної обертової печі з використанням альтернативного палива / Т. М. Круць, Б. В. Федунь, М. А. Саницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 677 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 326–330. – Бібліографія: 9 назв.