Проаналізовано кадастрові плани різних виробничих фірм, виявлено та розглянуто переваги, недоліки та порушення інструкції з топографічних знімань у масштабах 1:5000,1:2000,1:1000 та 1:500. Розроблено та запропоновано взірець створення кадастрового плану. Нами были проанализированы кадастровые планы различных производственных фирм. Обнаружены и рассмотрены преимущества, недостатки и нарушения инструкции по топографическим съемкам в масштабах 1:5000,1:2000,1:1000 и 1:500.Разработан и предложен образец создания кадастрового плана. We have analyzed the cadastral plans of various companies, identified and discussed the advantages, shortcomings and violations of instructions in scale topographic zniman 1:5000,1:2000, 1:1000 and 1:500. developed and proposed a model of a cadastral plan.

кадастровий план, земельна ділянка, методика робіт

Венчура Р. Аналіз та дослідження методики створення кадастрових планів різних виробничих фірм / Р. Венчура // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; головний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 1 (19). – С. 323–326. – Бібліографія: 5 назв.