Реінжиніринг логістичних бізнес-процесів як спосіб їх вдосконалення

Розкрито теоретичний зміст, суть та значення реінжинірингу на промисловому підприємстві, а також висвітлено розуміння сутності бізнес-процесів. Проаналізовано твердження вітчизняних та зарубіжних учених щодо поняття реінжинірингу бізнес-процесів. Розглянуто класифікацію бізнес-процесів підприємства. Досліджено поняття “логістичні бізнес-процеси”. Запропоновано застосування реінжинірингу логістичних бізнес-процесі в як способу їх вдосконалення. In the article theoretical maintenance, essence and value of reinzhiniringu, is exposed on an industrial enterprise, and also understanding of essence of processes of businesses is exposed. Claim of domestic and foreign scientists is analysed in relation to the concept of reinzhiniringu. Classification of processes of businesses of enterprise is considered. Investigational concept “logistic processes of businesses”. Application of reinzhiniringu of logistic processes of businesses is offered as to the method of their perfection.

Солодка О. В. Реінжиніринг логістичних бізнес-процесів як спосіб їх вдосконалення / О. В. Солодка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 669 : Логістика. – С. 317–322. – Бібліографія: 8 назв.