Authors

Кіндрацький, Б. І.

Запропоновано методологію й алгоритм багатокритеріального оптимізаційного структурно-параметричного синтезу пневматичних приводів з інерційним навантаженням. В їх основу покладено багаторівневу комбіновану оптимізацію за різними динамічними й математичними моделями з вибором оптимального варіанта на кінцевій стадії проектування за інтегральним показником якості - критерієм сумарної корисності конструкції. The methodology and algorithm of multicriteria optimization structural - parametric synthesis of pneumatic drives with a slugged loading is offered. In their basis is put multilevel combined optimization on different dynamic and mathematical models with trade - off on a final design stage behind an integrated figure of merit – by measure of aggregate usefulness of a construction.

Кіндрацький Б. І. Методологія і алгоритм багатокритеріального оптимізаційного синтезу пневмоприводів з інерційним навантаженням / Б. І. Кіндрацький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 456 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 59–68. – Бібліографія: 15 назв.