Методика дослідження тематичних секторів World Wide Web

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описується методика дослідження тематичних секторів world wide web. Демонструється ефективність методики. Також описується дослідження українського сектору WWW, як приклад використання розробленої методики.
Describes the method developed for investigation of theme parts of world wide web. The efficiency of the method is demonstrated. Also includes the investigation of Ukrainian WWW sector as an example using the developed method.

Пелещишин А. М. Методика дослідження тематичних секторів World Wide Web / А. М. Пелещишин, Я. І. Новицький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 255–266.