Особливості каналів дистрибуції на ринку споживчих товарів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються особливості дистрибуційної політики підприємств, які спеціалізуються на випуску споживчих товарів. Особлива увага звертається на використання дистрибуційних каналів і аналізується іноземний досвід вибору каналів дистрибуції аналогічних підприємств і тенденції змін каналів дистрибуції, які можна спостерігати в окремих галузях товарів споживчого призначення. Consider the peculiarities of distributive enterprises policy, which specialize on issue of consumer goods. Special attention treats on use of distributive channels and analyses foreign channels of distribution choice experience of analogic enterprises and distribution channels changes tendencies, which one can be observed in separate goods industries of consumer destination.

Мамчин P. O. Особливості каналів дистрибуції на ринку споживчих товарів / Р. О. Мамчин, І. Я. Ковальська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 416 : Логістика. – С. 297–304. – Бібліографія: 6 назв.