Структура розв’язкiв узагальнених систем з кусково-змiнними коефiцiєнтами

Дослiджено умови iснування та єдиностi розв’язку задачi Кошi для узагальненої диференцiальної системи першого порядку iз кусково-змiнними коефiцiєнтами. Отримано конструктивне зображення розв’язку задачi Кошi для неоднорiдної узагальненої системи. Застосування одержаних результатiв проiлюстровано на прикладi. The conditions of existence and uniqueness of solutions of Cauchy’s problem for nonhomogeneous generalized differential system first order with particulary-various coefficients are researched. The representation of this solutions is obtained in constructed form. Illustrative example is given.

узагальнена система диференцiальних рiвнянь, фундаментальна матриця, integral Riemann-Stieltjes, generalized system of differential equations, fundamental matrix, iнтеграл Рiмана-Стiльтьєса

Власiй О. О. Структура розв’язкiв узагальнених систем з кусково-змiнними коефiцiєнтами / О. О. Власiй, М. Ф. Стасюк, Р. М. Тацiй // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 660 : Фізико-математичні науки. – С. 34–38. – Бібліографія: 11 назв.