Інтерактивні демонстрації в інформаційних технологіях

Видавництво Львівської політехніки

Показано, що самостійну навчальну та дослідницьку діяльність студентів можна активізувати через застосування різних форм і методів навчання за допомогою електронних навчальних посібників, що містять інтерактивні демонстрації, та залучення студентів до проведення відповідних нескладних дослідів. Для прикладу розглянуто електронний курс з комп’ютерної графіки, а саме вивчення концепцій колірних моделей. It is shown that an independent educational and research activities of students can be activated by applying different forms and methods of teaching using electronic training manuals that contain interactive demonstrations, and attract students to the related simple experiments. As an example, examined the electronic course on computer graphics, with the study of color model concepts.

комп’ютерна графіка, колірні моделі, змішування кольорів, самостійна розумова діяльність, самостійні демонстраційні досліди, електронні курси, програмовані мікроконтролери, computer graphics, color models, color mixing, independent mental activity, іndependent demonstration experiments, e-courses, programmed microcontrollers

Сусь Б. Інтерактивні демонстрації в інформаційних технологіях / Б. Сусь, Н. Тмєнова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Інформатизація вищого навчального закладу : збірник наукових праць. – 2015. – № 831. – С. 35–40. – Бібліографія: 8 назв.