Значення невербального спілкування у контексті взаємодії культур

Розглядається роль невербального спілкування в контексті як вербальної, так і екстра-вербальної культурної комунікації. Визначено і проаналізовано такі параметри невербального спілкування, як пара-мова, кінезис, часова та просторова організація. The role of nonverbal communication in the context of both verbal and extra-verbal cultural interaction is considered in the article. Such parameters of nonverbal communication as paralanguage, kinesis, spatial and time arrangements are being defined and analyzed.

Бабакова І. М. Значення невербального спілкування у контексті взаємодії культур / І. М. Байбакова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 586 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 52–55. – Бібліографія: 4 назви.