Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджується деформаційна поведінка матеріалів з пам’яттю форми на основі заліза. Дослідження проводиться на основі дворівневої феноменологічної моделі нелінійної деформації. Описано дислокаційну та мартенситну складові деформаційного процесу. Deformational behavior of the Fe-based Shape Memory materials is investigated. The investigation is realized in terms of the two-level phenomenological model of nonlinear deformation. The dislocational and martensitic components of the deformational process are reflected.

Голиборода І. М. Нелінійна деформація полікристалічних матеріалів з пам’яттю форми на основі заліза в термінах феноменологічної теорії / І. М. Голиборода // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 483 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 30–40. – Бібліографія: 12 назв.