Вплив інформаційних технологій навчання на якість навчального процесу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто вплив інформаційних технологій навчання на якість навчального процесу й особливості їхнього використання за умови отримання ефективних показників навчання показано взаємозв’язок таких технологій з класичними засобами підтримання процесу навчання. The influence of information technologies on quality of teaching process and peculiar properties of their usage under conditions of obtaining effective teaching activities are considered. The relation of such technologies with classic supporting teaching tools is given.

інформаційні технології, навчальний процес, навчання, експеримент

Коруд В. І. Вплив інформаційних технологій навчання на якість навчального процесу / В. І. Коруд, Н. П. Мусихіна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 11-13. – Бібліографія: 4 назви.