Розвиток транспортних коридорів в Україні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Висвітлено поняття “міжнародні транспортні коридори”, показано роль транспортної галузі в процесі зростання транспортних перевезень та міжнародного транзиту вантажів, а також описано перспективи формування транспортних коридорів між західноєвропейськими та азійсько-тихоокеанськими промисловими і транспортними центрами, які необхідні для забезпечення оптимальних умов перевезення вантажів і пасажирів. The notion of “international transport corridors” is given, the role of transport industry in the process of freight transport and international freight transit increase are presented as well as the perspectives of international transport corridors between Western European and Asia-Pacific industrial and transport centers that are necessary for optimal conditions of freight and passengers transportation are presented.

міжнародний транспортний коридор, транспорт, вантажні перевезення, транзит, international transport corridor, transport, freight transport, ransit

Подвальна Г. В. Розвиток транспортних коридорів в Україні / Г. В. Подвальна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 706 : Логістика. – С. 134–140. – Бібліографія: 5 назв.