Класифікація елементів відеозображень реального часу за допомогою нейромережі

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описаний прототип системи керування виступом за допомогою набору жестіа Задачу вирішено побудовою класифікатора елементів зображення за допомогою багатошарової нейронної мережі Модифіковано алгоритм навчання зі зворотним поширенням похибки. Запропоновано новий метод визначення еталону та навчальних прикладіа
The prototype of conference control system is described. The problem is solved by applying the neural network as classifier of image elements. New modification of the backpropagation algorithm for training the neural network was built. The new way to define the patterns and standards is used.

Давидов М. В. Класифікація елементів відеозображень реального часу за допомогою нейромережі / М. В. Давидов, Ю. В. Нікольський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Інформаційні системи та мережі. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 549. — С. 82–92.