До питань проектування багатофункціональних пристроїв

Означено тенденції розвитку технічного оснащення в діяльності людини та створення багатофункціональних пристроїв, проаналізовано умови їх побудови, наведено приклади використання реляційної алгебри у проектуванні конкретних багатофункціональних пристроїв. Defined trends of human activity technical equipment evolution and multifunctional multimedia devices creation, analysed terms of its building, taken examples of using relational algebra in designing of concrete multifunctional devices.

Квурт Л. С. До питань проектування багатофункціональних пристроїв / Л. С. Квурт // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 630 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 57–60. – Бібліографія: 3 назви.