Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Своєчасний збут — запорука ефективної роботи усіх підприємств. Особливу увагу приділено аналізу сучасного стану збутової діяльності на підприємствах. Запропоновано організаційно-інформаційну модель процесу реалізації продукції. Timely sale is the condition of effective enterprises work of ail of appearances. Spécial attention spared to analysis of sale at the enterprises. organization information model of sale products has been offered.

Плахута А. А. Управление сбытовой деятельностью предприятия в условиях проектирования системы логистического менеджмента / А. А. Плахута // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 472 : Логістика. – С. 496–501.