Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Досліджено процес функціонування інтелектуальної навчальної системи засобами формальних методів теорії інформаційно-пошукових задач на основі обмежень. Побудовано множини, системи та ієрархії обмежень для статичних та динамічних навчальних проблем з виділеними станами, для яких описано можливі помилки рішень як результат порушення накладених обмежень з повідомленнями зворотного зв’язку. The exploration of the functioning process for intelligible tutoring system by the means of constraints satisfaction problem formal methods is done. The sets, systems and hierarchies of constraints for static and dynamic learning problems with selected states is introduced with descriptions of possible solution errors, that are arising by violation of imposed constraints complemented with relevant feedback messages is proposed.

обмеження, ієрархія обмежень, правила, умова релевантності, умова задоволення, constraints, constraints hierarchy, rules, relevancy condition, satisfaction condition

Вовк Р. Формальний опис процесу контролю задоволення та порушення обмежень в інтелектуальних системах / Р. Вовк, В. Процюк, В. Шекета // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 694 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 189-199. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review