Термінологічна метафоризація як репрезентація нового наукового знання

Thumbnail Image

2006-01-31

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Об’єктом дослідження цієї статті є терміни машинознавства, які виникли за рахунок метафоризації загальновживаних слів. Встановлено, що процес метафоризації відбувається на підставі спільних диференційних ознак загальновживаного й спеціального поняття.
The object of the research in this article is the mechanical terms which appeared thanks to the metaphorization of the generally used words. It has been determined that the process of metaphorization occurs on the basis of mutual differential qualities of a generally used and special notion.

Васенко Л. Термінологічна метафоризація як репрезентація нового наукового знання / Людмила Васенко, Оксана Кримець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. — № 559 : Проблеми української термінології. — С. 57–60.

Endorsement

Review