Исследование влияния электрических параметров дуговых сталеплавильных печей на режим их тепловой работы.

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено дослідження електричних процесів в дугових електросталеплавильних печей змінного струму на основі уточненої математичної моделі. Одержано залежності кількості тепла, що надходить в піч, від електричних параметрів плавлення. The article cited the study of electrical processes in electric are furnaces, AC, on the basis of the elaborated mathematical model. The dependencies of the quantity of heat incoming into the furnace from the electrical parameters of melting are received.

електричні процеси, електросталеплавні печі

Садовой А. В. Исследование влияния электрических параметров дуговых сталеплавильных печей на режим их тепловой работы / А. В. Садовой, К. В. Яшина // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 192-198. – Библиография: 4 названия.