Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Одержано клеєві композиції та мастики на основі новолачної фенолоформальдегідної соли, модифікованої полівінілбутералем, та встановлено оптимальні умови їх приготування. It was obtained the adhesive compositions and mastics on the basis of novolacs phenolformaldehyde resinse, modified by polyvinylbutyraldehyde, and optimal conditions of theis preparing are determined as well.

напруження склеєних зразків “залізо–скло”, температурний інтервал

Композиції з покращаними адгезійними властивостями на основі новолачних феноло-формальдегідних смол / Й. М. Шаповал, О. М. Грищенко, Я. А. Когут, Т. І. Римар, В. В. Кочубей // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2005. – № 536 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 258-261. – Бібліографія: 4 назви.