Видавництво Державного університету «Львівська політехніка»

Наведені результати оцінки адгезійної міцності композиції на основі поліефірної смоли з використанням в якості апрета полівінілпіролідону. The following is the presentation of the estimated results of adherison composition strenght on the base of polyether resin used as apret of polyvinylpirrolidone.

адгезійна міцність композиції, поліефірна смола

Богдан Т. В. Вплив полівінілпіроллідону на адгезійну міцність композиції на основі поліефірної смоли до скла / Т. В. Богдан, О. В. Суберляк, Й. М. Шаповал // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 395 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 72-74. – Бібліографія: 2 назви.