Математична модель інтегрального ємнісного сенсора

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано математичну модель інтегрального ємнісного сенсора. Для розв’язання рівнянь в часткових похідних використано метод скінченних різниць. Наведені результати залежності вихідних характеристик від геометричних параметрів мікросенсора та діелектричної проникності зовнішнього середовища.
In article mathematical model for integral capacitive sensor is proposed. For solving differential equation finite differences method is used. Dependences of output characteristics from geometrical parameter of microsensor and environment permittivity are presented.

Математична модель інтегрального ємнісного сенсора / В. М. Теслюк, М. В. Лобур, П. Ю. Раєвський, П. Ю. Денисюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 175–180.