Оптоелектронний процесор з пам’яттю на оптоелектронних інтегральних схемах

Thumbnail Image

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто методи багатооперандної обробки даних, основні етапи побудови та функціонування цифрового оптоелектронного процесора, який призначений для багаторівневого накопичення двовимірних зображень з постековим кодуванням інформації. Наведено особливості реалізації основних блоків процесора на оптоелектронних інтегральних схемах. In work the principles of multioperand processing, main stages of building and functioning of digital optoelectronic processor is considered. The optoelectronic processor is intended for multilevel accumulation of two-dimension images with stack coding of the information. The features of realization of the processor's main parts on optoelectronic integrated circuits are submitted.

Мартинюк Т. Б. Оптоелектронний процесор з пам’яттю на оптоелектронних інтегральних схемах / Т. Б. Мартинюк, Г. Л. Лисенко, В. А. Суприган // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 393 : Елементи теорії та прилади твердої електроніки. – С. 12–20. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review