2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто ряд методик з удосконалення бізнес-процесів підприємства при переході до процесно орієнтованого підходу до управління, а також вплив технологій та інформації на процес управління. Проаналізовано можливості застосування відомих методик процесного управління на вітчизняних підприємствах в умовах сучасного динамічного середовища.
Certain methods of business processes improvement are discussed while the enterprise is transforming to the process-oriented style of management and information influence into the process of management. The possiability to apply methods of process management on native enterprise in modem dinamic environment is analised.

Тревого О. І. Методологічний підхід до впровадження процесно- орієнтованого управління в умовах сучасного динамічного середовища / О. І. Тревого // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 460–467. — (Логістичне та маркетингове управління).