Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено процес полімеризації і кополімеризації основних смолоутворювальних компонентів фракції С9 – стиролу та дициклопентадієну (ДЦПД). Встановлено константи кополімеризації та показано, що в складі одержаного кополімеру переважає стирол. The article is didicated to the investigation the process of polymerization and kopolymerization the fundamental principal components in C9 fraction – styrene and dicyclopentadien. The kopolymerization constants of process have been established. The styrene prevails in constitution obtained kopolymer has been showed.

полімеризація, кополімеризація, смолоутворювальні компоненти

Магорівська Г. Я. Дослідження кінетичних закономірностей копомеліризації індивідуальних ненасичених вуглеводнів фракції С9 / Г. Я. Магорівська, Б. О. Дзіняк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 590 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 199-202. – Бібліографія: 5 назв.