Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено дослідження впливу добавок відпрацьованих природних сорбентів, насичених синтетичним барвником аніонним червоним, на реологічні та фізико- механічні властивості гіпсового в’яжучого марки Г-7. Conducted research of influence of additions of exhaust natural sorbents which are saturated by synthetic dye (anionic red) on physical and mechanical properties of gipseous astringent (brand G-7).

природні сорбенти, синтетичний барвник, natural sorbents, synthetic dye

Петрушка І. М. Використання відпрацьованих природних сорбентів, насичених барвниками, у будівельній галузі / І. М. Петрушка, Я. М. Захарко, С. В. Королько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 644 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 189-191. – Бібліографія: 4 назви.