Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається питання математичного моделювання динамічних режимів роботи асинхронного двигуна, який живиться від тиристорного перетворювача напруги, з урахуванням несинусоїдності напруги живлення та насичення магнітопроводу на основі використання макромоделей. The paper is devoted to problem of mathematical modeling of asynchronous motor dynamic modes supplied from thyristor voltage converter. In proposed macromodel non-sinusoidal character of supply voltage and magnetic core saturation were taken into account.

динамічні режими, тиристорний перетворювач

Стахів П. Г. Макромодель для дослідження роботи асинхронних двигунів під час живлення від тиристорного регулятора напруги / П. Г. Стахів, В. С. Маляр, Й. Р. Селепина // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 654 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 220-225. – Бібліографія: 9 назв.