Про землеустрій територій населених пунктів

Проаргументовано необхідність перегляду підходів щодо здійснення землеустрою територій населених пунктів. Аргументирована необходимость изменения подходов к вопросу землеустройства территорий населенных пунктов. In the articles resulted arguments are in relation to the necessity of revision of approaches in relation to realization of organization of the the use of land of territories of settlements.

Хропот С. Про землеустрій територій населених пунктів / С. Хропот // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 316–320. – Бібліографія: 11 назв.