Від релятивістських ефектів у ГНСС до релятивістської геодезії

Розглядаються сучасний стан та перспективи розвитку наукових досліджень, пов’язаних з використанням релятивістського підходу до просторово-часових вимірювань. Рассмотрено современное состояние и перспективы развития научных исследований, связанных с использованием релятивистского подхода в пространственно-временных измерениях. The state and prospects of researches, connected with usage of relativistic approach for time-space measurements, are discussed.

Від релятивістських ефектів у ГНСС до релятивістської геодезії / С. Матвієнко, О. Мелешко, О. Прокопов, В. Романько, Г. Сидоренко, В. Копил, І. Тревого, К. Третяк // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 41–45. – Библиография: 17 названий.