Наведено робочі формули апріорної оцінки точності планових елементів внутрішнього орієнтування для цифрової неметричної камери Canon EOS 350D. Зроблені відповідні висновки із метою підвищення точності координат точок об’єктів, що досліджуються. Приведены робочие формулы априорной оценки точности плановых элементов внутреннего ориентирования для цифровой неметрической камеры Canon EOS 350D. Сделаны соответствующие выводы с целью повышения точности координат точек исследуемых объектов. Analysis of a priori accurasy of the planned elements of internal orientation for digital non metric camera Canon EOS 350D is conducted in the article. The proper conclusions that are made are aimed at increasing of objects points accurasy, which are under research.

Глотов В. Визначення апріорної точності планових елементів внутрішнього орієнтування цифрової камери Canon EOS 350D / В. Глотов, О. Пащетник // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 217–221. – Бібліографія: 8 назв.