Комп'ютерне симулювання електричних полів апаратів електроенергетичних систем

Наведено основні етапи симулювання електричних полів електротехнічних апаратів за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Виконано порівняння картини і характеристик електричних полів обмежувача перенапруг та кількісно оцінено вплив вирівнюючого кільця на рівень напруженості електричного поля на поверхні ізолятора. The basic simulation stages of electrotechnical apparatus electrical fields by specialized software are shown. Nomparison of electric field pictures and their characteristics for overvoltage suppressor is carried out, even ring influence on electrical field density level within insulator surface is quantitively estimated.

Комп'ютерне симулювання електричних полів апаратів електроенергетичних систем / П. М. Баран, В. П. Кідиба, Я. С. Пазина, Т. М. Шелепетень // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 435 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 13–17. – Бібліографія: 3 назви.