Основні завдання регулювання інвестиційних процесів в регіоні

Розглянуто основні завдання регуляторної політики, що впливають на активізацію інвестиційних процесів підприємств регіону. Досліджуються особливості кожного виду регулювань на сучасному етапі ринкових відносин, наведено висновки та рекомендації щодо удосконалення регуляторної політики в регіоні. The main tasks of the regulations politics which influence increased in investment activity in regional enterprises will be discussed. Specifics of each type of regulations in modern context of market relations are researched. In addition conclusions are drawn and recommendations are made for implementation of regulation politics in a region.

Крайник О. П. Основні завдання регулювання інвестиційних процесів в регіоні / О. П. Крайник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 338–344. – Бібліографія: 3 назви.