Моделювання напружено-деформованого стану корпусу обертового агрегату

Thumbnail Image

Досліджено напружено-деформований стан корпусу обертового агрегату на основі комп'ютерного моделювання та розрахунку методом скінченних елементів. Здійснено порівняльний аналіз отриманої моделі із текстовою задачею для балкової конструкції за теорією згину від дії вагового навантаження. Показано, що максимальні значення напружень та деформацій локалізовано в нижній частині перерізу. The investigational tensely deformed state of corps of circulating aggregate is on the basis of computer design and calculation of eventual elements a method. The comparative analysis of the got model is carried out with a test problem for a beam construction after the theory of bend from the action of the gravimetric loading. It is rotined that the maximal values of tensions and deformations are noncommunicative in a lower point a cut.

Дзюбик Л. В. Моделювання напружено-деформованого стану корпусу обертового агрегату / Л. В. Дзюбик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2010. – № 678 : Динаміка, міцність та проектування машин і приладів. – С. 51-55. - Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review