Показано застосування рівноважникового методу до розрахунку установлених і перехідних процесів в електричних колах першого порядку при пилкоподібному вимушенні. Analytical method of steady states and transients calculation in linear first order circuit with saw-tooth input has been developed.

Фільц Р. В. Розрахунок рівноважниковим методом процесів у колах першого порядку при пилкоподібній напрузі живлення / Р. В. Фільц, М. Н. Лябук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 587 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 107–112. – Бібліографія: 5 назв.