Система керування для тягового частотно керованого електроприводу

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано побудову електромеханічної системи тягового електроприводу. Наведено результати дослідження. Результати можуть бути використані під час розроблення тягових електроприводів.
The control system of drive electric trains has been analysed. The conclusions have been drawn from the results of the research. The result may be used during the designing electric drives.

Карплюк Л. Ф. Система керування для тягового частотно керованого електроприводу / Л. Ф. Карплюк, Б. Л. Карплюк, Б. Я. Панченко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 544 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. — С. 53–56.