Побудова систем менеджменту в умовах трансформації підприємств

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано підходи до визначення трансформацій підприємств на основі таких категорій, як бізнес-процеси та процес менеджменту. Ці підходи дають змоіу чітко розрізняти в управлінні трансформаціями підприємств різні поняття процесу менеджменту.
The approaches to definition of transformations of firms are offered on the basis of such categories as business-processes and process of management. These approaches resolve legibly to distinguish in control of transformations of firms miscellaneous concepts of process of management.

Кузьмін О. Є. Побудова систем менеджменту в умовах трансформації підприємств / О. Є. Кузьмін, Л. В. Марчук, О. М. Рудницька // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 526 : Логістика. — С. 89–93. — (Теорія логістики і маркетингу).

Endorsement

Review