Формування алгоритму обґрунтування прийняття господарських рішень

Розглядаються питання формування алгоритму обґрунтування управлінських рішень на етапах до початку їхньої реалізації. Оволодіння викладеним алгоритмом в практиці господарювання дасть змогу піднести на якісно новий рівень процес прийняття і попереднього обґрунтування управлінських рішень з метою зменшення ризику на етапі безпосередньої їхньої реалізації. Is devoted to problems of shaping of algorithm of the substantiation of administrative solutions at stages prior to the beginning their realization. The mastering by the stated algorithm in practice of managing will allow to lift on qualitative a new level process of acceptance and substantiation of administrative solutions with the purpose of a diminution of risk at a stage of their direct realization.

Теребух А. А. Формування алгоритму обґрунтування прийняття господарських рішень / А. А. Теребух // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 379–384.