Засоби Web-картографування за технологією MS Silverlight

Наведено результати аналізу властивостей Silverlight-технології, визначені сфери її ефективного використання для геоінформаційних додатків в Інтернеті. Наведено основні сценарії побудови Web-картографічних сервісів у середовищі SIilverlight. Узагальнена технологічна схема підготовки та використання XAML електронних карт в Інтернеті. Приведены результаты анализа свойств Silverlight – технологии, определены сферы ее эффективного использования для геоинформационных приложений в Интернете. Приведены основные сценарии построения Web-картографических сервисов в среде SIilverlight. Обобщенная технологическая схема подготовки и использования XAML-электронных карт в Интернете. Results of the analysis of properties of Silverlight – technology, determined the scope of its effective use of geographic information applications for the Internet. The basic scenario for constructing Web-mapping services in the SIilverlight. The generalized scheme of XAML and using electronic maps on the Internet.

Лященко А. Засоби Web–картографування за технологією MS Silverlight / А. Лященко, А. Черін // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва : збірник наукових праць Західного геодезичного товариства УТГК / Західне геодезичне товариство Українського товариства геодезії і картографії, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор І. С. Тревого. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 1 (17). – С. 256 –264. – Бібліографія: 8 назв.