Комунікативний потенціал у політиці

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено поняття, складові та механізм використання комунікативного потенціалу в політиці. Ціль автора – дослідити, які можливості відкриває для себе політичний актор, що володіє потужним комунікативним потенціалом. The article explores the very notion, parts and mechanisms of communicative potential in politics. Purpose, which the author stages before itself – what possibilities the political actor, that holds powerful comounicativnim potential opens for itself.

Климанська Л. Комунікативний потенціал у політиці / Лариса Климанська // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 18. – С. 104–109. – Бібліографія: 6 назв.