Концепція організації готівково-грошового обігу в Україні

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтовано доцільність впровадження концепції логістики у систему готівково- грошового обігу НБУ. Встановлено необхідність децентралізації окремих функцій НБУ, зокрема щодо управління запасами готівки та утилізації непридатної до використання. Актуалізовано ефективність стандартизації логістичних операцій у транспортуванні, складуванні і пакуванні грошових засобів. Expedience of introduction of conception of logistic in the system of available-money circulation of the National bank of Ukraine is grounded. The necessity of decentralization of separate functions of the National bank of Ukraine is set, in particular in relation to the control of inventory of cash on a hand and utilization of unapt for the use. The efficiency of standardization of logistic operations in the processes of transporting, warehousing and packing of money facilities is actualized.

Крикавський Є. В. Концепція організації готівково-грошового обігу в Україні Крикавський / Є. В. Крикавський, О. М. Толстой // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 580 : Логістика. – С. 64–69. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review