Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто підстави для створення проблемно орієнтованої системи моніторингу режимів ОЕС України та її першочергові завдання, повязані з оцінюванням рівня безпеки поточних режимів запропоновано способи їх розв'язання. The grounds for design of problem-oriented monitoring system dealing with Ukrainian Interconnected Power System operational conditions are considered. The top-priority problems regarding the estimation of safety level for current operational conditions are examined, and the ways of their solution are offered.

завдання, системи, моніторинг, режими

Буткевич О. Ф. Першочергові завдання проблемно - орієнтованої системи моніторингу режимів ОЕС України / О. Ф. Буткевич, О. В. Кириленко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 597 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 129-135. – Бібліографія: 19 назв.