Гендерні аспекти лідерства

Розглядаються проблеми професійного зростання жінок як керівників в сучасних умовах. Йдеться про гендерні аспекти лідерства в професійній сфері, стереотипи, які існують в суспільстві щодо управлінської діяльності жінок та деякі емпіричні факти, що їх пояснюють чи спростовують. The paper is dedicated to the present-day problems of professional spheres, stereotipes about management activities of women that exist in society as well as some empirical data that explain or negate them.

Коваленко Д. Гендерні аспекти лідерства / Д. Коваленко, М. Школяр // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 19. – С. 184–188. – Бібліографія: 9 назв.