Наведені критерії реалізовності дискретних функцій одним багатозначним нейронним елементом, а також розроблено метод його синтезу над полем комплексних чисел.
Criteria of realization of discretic functions by one multivalued neuron element, and method of its synthesis over field of complex numbers are given in the paper.

Гече Ф. Критерій реалізовності дискретних функцій одним багатозначним нейронним елементом над полем комплексних чисел / Ф. Гече, А. Батюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 450 : Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології. — С. 138–141.