Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано дослідження місця та ролі Республіканської та Демократичної партій США в сучасній політичній системі країни. Розглянуті основні чинники історичного, правового та соціального характеру, які призвели до змін в організаційній та функціональній структурі партій в наші дні. На основі аналізу робіт європейських та американських вчених зроблені висновки про майбутні тенденції та перспективи розвитку партій США. The article is dedicated to research role and place of Democratic and Republican parties of USA in modern political system of that country. Main forces of historical, legal and social origin which caused modern changes in organizational and functional structure of the parties in our time are examined. Based on research works of European and American political scientists conclusions made about main trends and prospects of future US parties development.

Паламаренко М. Республіканська та Демократична партії у політичній системі США: сучасний стан та перспективи розвитку / Максим Паламаренко // Українська національна ідея: реалії та перспективи розвитку : [збірник наукових праць] / Національний університет "Львівська політехніка" [та інші]. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2006. – Випуск 17. – С. 94–99. – Бібліографія: 13 назв.