Перспективи розвитку медичного страхування в Україні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються перспективи розвитку системи медичного страхування в Україні. Проаналізовано сучасний стан медичного обслуговування населення України, досвід побудови систем охорони здоров’я у зарубіжних країнах, визначено передумови впровадження обов’язкового медичного страхування для соціального захисту усіх верств населення. The article is devoted to actual problem - perspectives of medical insurance system development in Ukraine. There are considered a present state of medical service of citizens in Ukraine, analysed the experience of construction guard health systems in foreign countries, determined a preconditions of obligatory medical insurance inculcation with aim of social defense all layers of population.

Гориславець П. А. Перспективи розвитку медичного страхування в Україні / П. А. Гориславець, І. В. Алексеев, Є. М. Кісельов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 446 : Логістика. – С. 143–147. – Бібліографія: 2 назви.