Подано теоретичне обґрунтування вибору віртуального навчального середовища eFront для потреб неперервної фармацевтичної освіти. Представлено досвід створення дистанційного курсу для спеціалістів фармації та інтеграцію власного програмного забезпечення (ситуаційних та розрахункових завдань) з eFront. Theoretical argumentation for choosing the virtual learning environment eFront for continuous pharmaceutical education was given. It was shown the first experience of creating a distance course for pharmacists and integrating own software with eFront.

неперервна фармацевтична освіта, дистанційне навчання, віртуальне навчальне середовище eFront, авторська web-система AdFarm, continuous pharmaceutical education, distance learning, virtual learning environment eFront, web-system AdFarm

Горілик А. Використання віртуального навчального середовища EFRONT для неперервної фармацевтичної освіти / А. Горілик // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 51–54. – Бібліографія: 5 назв.